SPONSORZY

Polskie Towarzystwo Informatyczne

Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI) to organizacja, która od 35 już lat zrzesza profesjonalistów z branży informatycznej. PTI organizuje między innymi liczne konferencje specjalistyczne, imprezy integracyjno-edukacyjne, wspiera także pracę sekcji, które skupiają pasjonatów rozmaitych zagadnień. W ramach promowania rozwoju zawodowego informatyków oferuje certyfikat EUCIP (European Certification of Informatics Professionals).
Towarzystwo koncentruje się także na wspieraniu powszechnej edukacji informatycznej i certyfikacji ogólnych umiejętności komputerowych w oparciu o normy ECDL (European Computer Driving Licence). Co roku w maju PTI organizuje obchody ustanowionego w 2006 r. przez ONZ Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.
Ważnym obszarem działań Towarzystwa jest także wpływ na legislację dotyczącą informatyki – opiniowanie aktów prawnych i udział w Komisjach Sejmowych. Działająca przy PTI Izba Rzeczoznawców wydaje ekspertyzy dla instytucji publicznych i prywatnych.
 
Blueformsoftware

Blueformsoftware to firma programistyczna zajmująca się zaawansowanym wsparciem IT dla firm i instytucji. Wśród naszych produktów znajdują się programy lojalnościowe, kompleksowe systemy do zarzadzania, tworzone na zamówienie programy bazodanowe, rozliczeniowe oraz te służące do obiegu dokumentów.
Największym projektem firmy stał się program Kursant stworzony dla firm szkoleniowych i organizacji prowadzących projekty edukacyjne. Obecnie na naszym program pracuje 390 użytkowników w Polsce. Kursant jest niezwykle prostą w użytkowaniu bazą usług rozwojowych, gromadzącą informacje o szkoleniach, uczestnikach, trenerach, zasobach technicznych. Pozwala także na generowanie umów,  faktur, ankiet i zaświadczeń, tworzenie raportów o uczestnikach.
Programy Blueformsoftware mają opinię niezwykle praktycznych, gdyż tworzone są przez zespoły programistów pracujących z ekspertami branżowymi. W przypadku Kursanta nad programem pracowali trenerzy i koordynatorzy szkoleń i projektów UE.
 

ComProCom


Komunikowanie kompetencji w zawodach wyższego szczebla

 
Intacto Sp z o.o.

Firma Intacto istniej na rynku od 2005r. i została założona przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej. Specjalizujemy się w rozwiązaniach integratorskich, systemach bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego oraz kompleksowym zarządzaniem wydrukiem w przedsiębiorstwach. Współpraca z klientami polega na kompleksowej analizie potrzeb, projektowaniu rozwiązań informatycznych a następnie ich wdrażaniu i integracji. Zajmujemy się m.in.: dostawami i budową nowych systemów, migracjami środowisk informatycznych, modernizacjami istniejących rozwiązań IT oraz systemami wydruku w przedsiębiorstwach. Zapewniamy wsparcie powdrożeniowe oraz profesjonalne usługi utrzymaniowe oraz serwisowe. Bogata wiedza techniczna i handlowa naszego zespołu pozwala nam na indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, co zapewnia mu optymalny dobór rozwiązania. Zaufało nam już wiele firm prywatnych oraz instytucji, do których dostarczyliśmy setki urządzeń.
Zapraszamy do zaprezentowania Państwa marek, produktów i usług podczas 2. Kongresu Edukacji Pozaformalnej – KEP 2016 (Łódź, 23.06.2016) zarówno w dniu samych obrad oraz przed wydarzeniem, jak i po Kongresie.
Umożliwiamy przedstawienie Państwa aktualnej oferty całej branży szkoleniowej w Polsce! Zachęcamy zatem do współpracy. Na specjalne życzenie prześlemy Państwu ofertę sponsorską i wystawienniczą KEP 2016.
Prosimy o kontakt telefoniczny – 601-298-836 lub mailowy – s.wroblewski@skkp.org.pl.
OFERTA SPONSORINGU i REKLAMY - plik do pobrania

 

Współorganizatorzy

 

 

Główny Partner Merytoryczny

Patroni i Partnerzy

                                                           
   

 

Sponsorzy

 


 

Patroni medialni

 

Prezentacje do pobrania >>

 


Aktualności

II Ogólnopolski Kongres Edukacji Pozaformalnej za nami! W Łodzi w gmachu Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego spotkało się 350 właścicieli, menedżerów i przedstawicieli branży szkoleniowej, a także zaproszeni goście, partnerzy, sponsorzy, wystawcy i przedstawiciele mediów. Zapraszamy do pobrania prezentacji z Kongresu, niebawem udostępnimy kolejne interesujące materiały.

 

Do pobrania