3. Kongres Edukacji Pozaformalnej...

...przeszedł do historii

Trzeci kongres za nami, było bardzo merytorycznie i naprawdę intersująco. Podczas I i II dnia Kongresu odwiedziło nas na spotkaniu w Łodzi niemal 500 osób z całego kraju. Propozycji dla uczestników było tak wiele, że każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego spośród pięćdziesięciu trzech wystąpień, czterech debat i dyskusji z udziałem sześćdziesięciu siedmiu mówców! Nie mówiąc już o licznych rozmowach kuluarowych, które, jak wszyscy wiemy, są niezbywalną częścią wszystkich konferencji, kongresów i innych branżowych spotkań.

Pierwszy dzień (15 II - czwartek) miał charakter ogólnopolski – skoncentrowaliśmy się na tematyce stanu sektora usług rozwojowych (sesja plenarna), pokazaliśmy sześć różnych źródeł opisujących jakość w sektorze (sesja „jakość”), omówiliśmy system kwalifikacji w kontekście firm z sektora oraz pokazaliśmy sześć ciekawych rozwiązań metodycznych (sesja "sytuacje edukacyjne"). Oprócz tego odbyło się szesnaście prezentacji w ramach sesji równoległych. To było spotkanie najwybitniejszych specjalistów sektora, którzy przyjechali na Kongres z całej Polski, by podzielić się z Uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniami i refleksjami.

Drugiego dnia (16 II - piątek) firmy sektora spotkały się z przedsiębiorcami, managerami i HRowcami. Dzień rozpoczęliśmy bardzo energetycznie, bo od "dramy", podczas której pokazaliśmy, co jest najważniejsze w planowaniu działań rozwojowych oraz jak oddzielić ziarna od plew - czyli po czym poznać dobrego usługodawcę (i jednocześnie - jak dać się poznać jako dobry usługodawca).

Zainaugurowaliśmy także projekt „Przepis na rozwój” - na Kongresie rozpoczął działanie nowy łódzki operator bonów (ze środków podmiotowego systemu finansowania i Bazy Usług Rozwojowych), przybliżyliśmy go odbiorcom wsparcia (przedsiębiorcom z regionu) a także firmom szkoleniowym i doradczym. Przy tej okazji odbyło się jedenaście wystąpień i warsztatów w ramach sesji równoległych.

Dziękujemy uczestnikom, prelegentom i mówcom. Przekazujemy ukłony partnerom i patronom, wszystkim którzy przyczynili się do organizacji i merytorycznej wartości Kongresu. Spotkajmy się ponownie w 2019 roku na 4. Kongresie Edukacji Pozaformalnej!

Prezentacje są dostępne w menu "Prezentacje".

Zdjęcia z tegorocznej edycji są już dostępne w menu "GALERIA".

W sekcji "AKTUALNOŚCI" sukcesywnie publikujemy podsumowania sesji z I i II dnia Kongresu - zapraszamy do lektury.

Kongres Edukcji Pozaformalnej

Program 3.KEP 2018

  • SESJA

    plenarna
  • SESJA

    "jakość"
  • SESJA

    "ZSK"
  • SESJA

    "cases"
  • SESJA PLENARNA
    Analiza stanu sektora usług rozwojowych, barier i perspektyw jego rozwoju
    Prowadzenie: red. Jacek Żakowski
  • 1000-1015 Uroczyste otwarcie Kongresu Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego
    prof. dr hab. Joanna Jabłkowska - Dziekan Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego
    Piotr Piasecki – Prezes Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
  • 1015-1115 "Inwentaryzacja" – aktualna sytuacja sektora Piotr Piasecki – Prezes Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
    Andrzej Lech - Dyrektor ds. Statutowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
  • 1115-1130 Przerwa kawowa
  • 1130-1245 Debata ekspercka: Rozwój i uczenie się w XXI wieku Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego
    prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak – Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Rektor Politechniki Łódzkiej
    Piotr Krasuski – Dyrektor Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
    Bartosz Kęciek – Wicedyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych
    Rafał Kamiński – Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
    Maciej Lasota – Naczelnik Wydziału Strategii i ZSK, Ministerstwo Edukacji Narodowej
    Piotr Piasecki – Polska Izba Firm Szkoleniowych
    moderacja: red. Jacek Żakowski
  • 1245-1330 Przerwa obiadowa
  • SESJA "JAKOŚĆ"
    Najnowsze analizy dot. jakości w sektorze: różne perspektywy, różne źródła, wspólne wnioski
  • 1330-1430 Aktualne źródła wiedzy o jakości w sektorze dr Barbara Worek – Zakład Socjologii Gospodarki, Edukacji i Metod Badań Społecznych Instytutu Socjologii, Uniwersytet Jagielloński
    Beata Ciężka – Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne, Ambasadorka Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE)
    Nela Tomas – Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczośc
    Piotr Ubych – audytor i Project Manager, DEKRA Certification Sp. z o.o.
    Piotr Piasecki – Prezes Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
  • 1430-1445 Przerwa kawowa
  • 1445-1545 Moderowana dyskusje o obszarach jakości Tomasz Radkiewicz – Przewodniczący Komisji Jakości w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych
    Ewa Puzia-Sawicka – Członek Zarządu w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych
    Beata Ciężka – Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne, Ambasadorka Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE)
    Mariusz Grudzień - Instytut Skutecznego Działania
  • 1545-1630 Podsumowanie, integracja wniosków Graphic Recorder: Marcin Kiejnowski, Personel System
  • SESJA "SYSTEM KWALIFIKACJI"
    Minęły 2 lata funkcjonowania ustawy ZSK – co dalej? Czy to jest nasz biznes? W jakich rolach możemy/powinniśmy występować?
  • 1330-1415 Stan rozwoju ZSK w oczach administracji, rynku, interesariuszy Maciej Lasota / Lech Boguta – Wydział Strategii i ZSK, Ministerstwo Edukacji Narodowej
    Katarzyna Trawińska-Konador – Instytut Badań Edukacyjnych
    Andrzej Lech – Polska Izba Firm Szkoleniowych
  • 1415-1500 Quo vadis ZSK – debata ekspercka Maciej Lasota / Lech Boguta – Ministerstwo Edukacji Narodowej
    Katarzyna Trawińska-Konador i Andrzej Żurawski - Instytut Badań Edukacyjnych
    Mariola Szymańska-Koszczyc – Wiceprezes Zarządu Warszawskiego Instytut Bankowości, Animatorka Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego
    Prowadzenie i moderacja: Andrzej Lech – Polska Izba Firm Szkoleniowych
  • 1500-1515 Przerwa kawowa
  • 1515-1630 Design Thinking w procesie projektowania walidacji – rola sektora usług rozwojowych we wdrażaniu ZSK Diana Stankiewicz – Instytut Badań Edukacyjnych
    Andrzej Lech – Polska Izba Firm Szkoleniowych
  • SESJA "SYTUACJE EDUKACYJNE"
    Sesja warsztatów i dobrych praktyk dot. projektowania sytuacji edukacyjnych
  • 1330-1415 Sytuacja edukacyjna: co to i po co? Case study: Współpraca oparta na empatii Jacek „Jac” Jakubowski – Grupa TROP
  • 1415-1445 Learning Battle Cards Sławomir Łais – OSI CompuTrain
    Małgorzata Czernecka – XY Learning Team
  • 1445-1500 Przerwa kawowa
  • 1500-1530 Mechatronika dla Przemysłu 4.0 Sławomir Szaruga – Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
    Artur Grochowski – Mechatronik
  • 1530-1600 „Gra o… ” – kiedy i jak stosować gry (case study) Maciej Smrokowski – Experience Corner
  • 1600-1630 Strategiczna Karta Szkolenia Przemysław Kędzia – Llidero sp. z o.o.
  • SESJA

    plenarna
  • SESJA

    dla
    usługodawców
  • SESJA

    dla
    przedsiębiorców
  • SESJA

    edukacja
    zawodowa
  • SESJA PLENARNA
    Spróbujemy znaleźć wspólny język pomiędzy przedsiębiorcami i dostawcami usług rozwojowych, zastanowimy się nad wyznacznikami jakości i pomożemy w stosowaniu tej wiedzy w praktyce - rozpoczniemy projekt nowego łódzkiego operatora bonów - „Przepis na rozwój”.
    Prowadzenie: Bożena Ziemniewicz – Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Klub 500-Łódź
  • 0930-1000 Otwarcie II dnia, podsumowanie z I dnia obrad Joanna Skrzydlewska – Członek Zarządu Województwa Łódzkiego
    dr hab. prof. nadzw. UŁ Artur Gałkowski - Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny
    Prodziekan ds. naukowych, projektów oraz współpracy międzynarodowej i z otoczeniem społeczno-gospodarczym
    Piotr Piasecki – Prezes Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
  • 1000-1100 Usługa rozwojowa z sensem biznesowym – prezentacja z elementami Teatru Interaktywnego Prowadzenie:
    Aleksandra Chodasz – Trener Dramy, facylitatorka Teatru Interaktywnego
    Piotr Piasecki – Prezes Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
    Z udziałem:
    Magdalena Mazurkiewicz – Teckel Consulting, trener, coach
    Tomasz Radkiewicz – Firma Szkoleniowa TRAKT, trener, konsultant
  • 1100-1215 Jak wybrać dostawcę usług, jak być wybranym dostawcą? Przemysław Kędzia – Członek Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
  • 1215-1230 Przerwa kawowa
  • 1230-1245 Uroczysta inauguracja projektu „Przepis na rozwój” Konrad Jaszczyński - Prezes Zarządu HRP Group
  • 1245-1300 Podmiotowy system finansowania usług rozwojowych (PSF) w woj. łódzkimAleksandra Kuśmierczak - Naczelnik Wydziału Rozwoju Kadr w Regionie, Departament Europejskiego Funduszu Społecznego, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
  • 1300-1315 Wdrażanie PSF – dotychczasowe doświadczenia woj. łódzkiego Agnieszka Sygitowicz - Wiceprezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
  • 1315-1400 Przerwa obiadowa
  • SESJA TEMATYCZNA DLA USŁUGODAWCÓW
    Sesja poświęcona świadczeniu usług rozwojowych za pośrednictwem Bazy BUR – dystrybucja bonów nowego operatora środków EFS
  • 1400-1500 Baza Usług Rozwojowych PARP dla zaawansowanych – tips & tricks, sesja pytań i odpowiedzi Paweł Startek - Główny Specjalista, Departament Usług Rozwojowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • 1500-1630 Dofinansowanie krok po kroku – jak pomóc klientom w uzyskaniu dofinansowania, sesja pytań i odpowiedzi Konrad Jaszczyński - HRP Group
  • SESJA TEMATYCZNA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
    Sesja dla przedsiębiorców z woj. łódzkiego zainteresowanych usługami rozwojowymi finansowanymi ze środków EFS
  • 1400-1500 Baza Usług Rozwojowych PARP –kluczowe funkcjonalności, sesja pytań i odpowiedzi Szymon Kurek - Główny Specjalista, Departament Usług Rozwojowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • 1500-1630 Droga przedsiębiorców do dofinansowania – krok po kroku, sesja pytań i odpowiedzi Daria Zawalska – Doradca lokalny, Łódzka Izba Przemysłowo - Handlowa
  • SESJA TEMATYCZNA "EDUKACJA ZAWODOWA"
    Sesja poświęcona edukacji i kwalifikacjom zawodowym, dla przedsiębiorców i usługodawców
  • 1400-1500 Co dziś składa się na kwalifikacje zawodowe i jak podchodzić do edukacji zawodowej Sławomir Fater – Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi
    Mariola Szymańska-Koszczyc – Wiceprezes Zarządu Warszawskiego Instytutu Bankowości, Animatorka Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego
    Rafał Kamiński – Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
    Maciej Lasota / Lech Boguta – Wydział Strategii i ZSK, Ministerstwo Edukacji Narodowej
    Wojciech Stęchły – Ekspert ds. ZSK, Instytut Badań Edukacyjnych
  • 1500-1545 Dialog edukacji z biznesem - promocja, finansowanie i rozwój oraz dopasowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynkowych – debata ekspercka Bogusław Słaby – Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan, Rada ds. Kompetencji Przemysł Mody i Innowacyjnych Tekstyliów
    Sławomir Fater – CKZiUNT w Łodzi
    Mariola Szymańska-Koszczyc – Warszawski Instytut Bankowości
    Rafał Kamiński – Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
    Maciej Lasota/Lech Boguta - Ministerstwo Edukacji Narodowej
    Wojciech Stęchły – Instytut Badań Edukacyjnych
    Marek Graczyk – Dyrektor ds. Projektów, Altkom Akademia S.A.
    Moderacja i prowadzenie: Andrzej Lech – Polska Izba Firm Szkoleniowych
  • 1545-1630 Partnerstwa na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego Agnieszka Włodarczyk – Ekspertka Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji
    Krzysztof Prystupa – Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK


    Oprócz sesji plenarnych i tematycznych przygotowaliśy wiele ciekawych, inspirujących i użytecznych wystąpień w ramach sesji równoległych (prezentacje, warsztaty, dobre praktyki, rozwiązania).

    Pobierz program sesji równoległych Pobierz broszurę kongresową

    Zapraszamy do punktu konsultacyjnego projektu „Przepis na rozwój” umożliwiającego przedsiębiorcom i usługodawcom indywidualne zapoznanie się z wymogami projektu oraz poznanie narzędzia on-line wspomagającego udzielanie wsparcia

    Czeka również na Państwa punkt konsultacyjny PARP umożliwiający zarejestrowanie w Bazie Usług Rozwojowych na miejscu w trakcie trwania Kongresu (zarówno dla przedsiębiorców i usługodawców) oraz konsultacje z pracownikami Agencji w sprawie funkcjonowania BUR.

Mówcy

  • Witold Stępień

    Marszałek Województwa Łódzkiego

    Piotr Krasuski

    Dyrektor Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego
    Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju


    prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak

    Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

    Rektor Politechniki Łódzkiej
    Joanna Skrzydlewska

    Członek Zarządu Województwa Łódzkiego

  • Jacek Żakowski

    Dziennikarz

    Prowadzący i moderator KEP
    Rafał Kamiński

    Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach
    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości


    Bartosz Kęciek

    Wicedyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych

    Maciej Lasota

    Naczelnik Wydziału Strategii i ZSK
    Ministerstwo Edukacji Narodowej

  • Bożena Ziemniewicz

    Wiceprzewodnicząca Rady Gospodarczej Województwa Łódzkiego
    Wiceprzewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia Klub 500-Łódź

    Prowadząca II dzień KEP
    Przemysław Kędzia

    Członek Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych


    prof. dr hab. Joanna Jabłkowska

    Dziekan Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego

    Gospodarz miejsca
    Konrad Jaszczyński

    Prezes Zarządu HRP Group

  • Aleksandra Kuśmierczak

    Naczelnik Wydziału Rozwoju Kadr w Regionie
    Departament Europejskiego Funduszu Społecznego
    Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

    Piotr Piasecki

    Prezes Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych


    Andrzej Lech

    Dyrektor ds. Statutowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

    Agnieszka Sygitowicz

    Wiceprezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

  • Aleksandra Chodasz

    Trener DRAMY

    Trener, superwizor dramy, twórczyni i facylitatorka interaktywnych spektakli
    Magdalena Mazurkiewicz

    Teckel Consulting

    trener, coach

    Tomasz Radkiewicz

    Przewodniczący Komisji Jakości, Polska Izba Firm Szkoleniowych

    dr hab. prof. nadzw. UŁ Artur Gałkowski

    Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny

    Prodziekan ds. naukowych, projektów oraz współpracy międzynarodowej i z otoczeniem społeczno-gospodarczym
  • dr Barbara Worek

    Zakład Socjologii Gospodarki, Edukacji i Metod Badań Społecznych Instytutu Socjologii
    Uniwersytet Jagielloński

    Beata Ciężka

    Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne

    Ambasadorka Elektronicznej Platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE)

    Sławomir Łais

    OSI CompuTrain

    Artur Grochowski

    Mechatronik

  • Nela Tomas

    Kierownik Sekcji Akredytacji
    Departament Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach
    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

    Rafał Kamiński

    Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach
    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości


    Ewa Puzia-Sawicka

    Członek Zarządu, Polska Izba Firm Szkoleniowych

    Tomasz Radkiewicz

    Przewodniczący Komisji Jakości, Polska Izba Firm Szkoleniowych

  • Maciej Lasota

    Naczelnik Wydziału Strategii i ZSK, Ministerstwo Edukacji Narodowej

    Bartosz Kęciek

    Zastępca Dyrektora ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji
    Instytut Badań Edukacyjnych


    Piotr Ubych

    Audytor i Project Manager, DEKRA Certification

    Piotr Piasecki

    Prezes Zarządu, Polska Izba Firm Szkoleniowych

  • Andrzej Lech

    Dyrektor ds. Statutowych, Polska Izba Firm Szkoleniowych

    Sławomir Fater

    Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi


    Mariola Szymańska-Koszczyc

    Wiceprezes Zarządu, Warszawski Instytut Bankowości

    Animatorka Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego
    Bożena Ziemniewicz

    Członek Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

  • Jacek „Jac” Jakubowski

    Grupa TROP

    Lech Boguta

    Wydział Strategii i ZSK, Ministerstwo Edukacji Narodowej


    Sławomir Szaruga

    Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

    Maciej Smrokowski

    Experience Corner

  • Katarzyna Trawińska-Konador

    Instytut Badań Edukacyjnych

    Andrzej Żurawski

    Instytut Badań Edukacyjnych


    Diana Stankiewicz

    Instytut Badań Edukacyjnych

    Małgorzata Czernecka

    XY Learning Team

  • Mariusz Grudzień

    Instytut Skutecznego Działania

    Marcin Kiejnowski

    Personel System

    Graphic Recorder

    Paweł Startek

    Główny Specjalista, Departament Usług Rozwojowych
    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

    Szymon Kurek

    Główny Specjalista, Departament Usług Rozwojowych
    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

  • Daria Zawalska

    Doradca lokalny, Łódzka Izba Przemysłowo – Handlowa

    Wojciech Stęchły

    Ekspert ds. ZSK, Instytut Badań Edukacyjnych


    Wojciech Słaby

    Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan

    Rada ds. Kompetencji Przemysł Mody i Innowacyjnych Tekstyliów
    Marek Graczyk

    Dyrektor ds. Projektów, Altkom Akademia S.A.

  • Konrad Jaszczyński

    Prezes Zarządu HRP Group

    Agnieszka Włodarczyk

    Ekspertka Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji


    Krzysztof Prystupa

    Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK

  • Jacek „Jac” Jakubowski

    Grupa TROP

    Jakub Rudolak

    Experience Corner


    Piotr Ubych

    Audytor i Project Manager, DEKRA Certification

    Donata Andrzejak

    Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

  • Barbara Kapruziak

    Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

    Aleksandra Chodasz

    Trener DRAMY

    Trener, superwizor dramy, twórczyni i facylitatorka interaktywnych spektakli

    dr Ewa Mukoid

    ICF Poland, Dyrektor ds. Edukacji i Akredytacji

    Bożena Ziemniewicz

    British Centre

  • Bartosz Berendt

    Izba Coachingu

    Paweł Sopkowski

    Coachwise


    Maciej Walenta

    Altkom Akademia S.A.

    Jacek Pulwarski

    Polskie Towarzystwo Informatyczne

    Ogólnopolski Koordynator ECDL
  • Marcin Budzewski

    Polskie Stwarzanie Mentoringu

    Daria Sowińska-Milewska

    Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych


    Edyta Klimowska-Bobula

    Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

    Tomasz Kulisiewicz

    Rada ds. Kompetencji Sektor IT

  • Mariusz Bany

    Samsung

    Jacek Kelm

    Centrum Szkoleniowe Senses Clinic


    Beata Ostrowska

    BROst

    Szymon Pietkiewicz

    Conversacja

  • Ewa Puzia

    Respect

    Marek Szopa

    Członek Zarządu, Polska Izba Firm Szkoleniowych


    Przemysław Gałek

    MindLAB

    Agnieszka Sasor-Ortyl

    Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

    Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia

Prezentacje 3. KEP 2018

  • Prezentacje z I dnia Kongesu zebraliśmy w jeden plik skompresowany ZIPem, objętość 33 MB Pobierz
  • Prezentacje z II dnia Kongesu zebraliśmy w jeden plik skompresowany ZIPem, objętość 21 MB Pobierz

Organizatorzy

  • Współorganizator Kongresu
    Koordynator Biura Organizacyjnego
  • Współorganizator Kongresu

Patroni & Partnerzy

  • Patron honorowy
  • Parton honorowy
  • Patron honorowy
  • Patron honorowy
  • Urząd Marszałkowski Woj. Łódzkiego
    Partner regionalny
  • Partner merytoryczny
  • Partner
  • Gospodarz miejsca
  • Operator w projekcie bonów w woj. łódzkim „Przepis na rozwój”
  • Partner w projekcie bonów w woj. łódzkim „Przepis na rozwój”
  • Partner technologiczny w projekcie bonów w woj. łódzkim „Przepis na rozwój”
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner - Elektroniczna Platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE)
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Patron medialny
  • Parton medialny
  • Parton medialny
  • Parton medialny
  • Partner medialny

Galeria 3.KEP 2018

Lokalizacja

3. Kongres Edukacji Pozaformalnej

Dane adresowe: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny,
ul. Pomorska 171/173, 90-236 Łódź

Dane kontaktowe: kep@pifs.org.pl tel. 605 390 599, 22 616 27 63

Sprawdź dojazd Przejdź do Mapki Google
Rekomendowany hotel - Nobo Rekomendowany hotel - Grand Hotel

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.